Janrain Engage (formerly RPX) (7.x-1.0-rc1) - en to lv translation catalogue (52 entries)

en: Title
lv: Virsraksts

en: Body
lv: Saturs

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Reset to defaults
lv: Atjaunot noklusētās vērtības

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Operācijas

en: Subject
lv: Tēma

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: view
lv: skatīt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Weight
lv: Svars

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas uzstādījumi ir saglabāti.

en: Link
lv: Saite

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: rediģēt

en: Field
lv: Lauks

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: The configuration options have been reset to their default values.
lv: Konfigurācijas uzstādījumi atlikti atpakaļ uz noklusētajām vērtībām.

en: Path
lv: Ceļš

en: User
lv: Lietotājs

en: Only site administrators can create new user accounts.
lv: Tikai vietnes administratori var veidot jaunus lietotāja kontus.

en: Comment
lv: Komentārs

en: Fields
lv: Lauki

en: Link text
lv: Saites teksts

en: Provider
lv: Pakalpojumu sniedzējs

en: Arguments
lv: Argumenti

en: Replacement patterns
lv: Aizstāšanas šabloni

en: Create new account
lv: Izveidot jaunu kontu

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Save field
lv: Saglabāt lauku

en: Any customizations will be lost. This action cannot be undone.
lv: Visi pielāgojumi tiks pazaudēti. Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Manage fields
lv: Pārvaldīt laukus

en: Error saving user account.
lv: Kļūda saglabājot lietotāja kontu.

en: Add new field
lv: Pievienot jaunu lauku.

en: About
lv: Par

en: Text to display
lv: Attēlojamais teksts

en: The field has been updated.
lv: Lauks izmainīts.

en: Uses
lv: Lieto

en: Registration successful. You are now logged in.
lv: Reģistrācija sekmīga. Jūs šobrīd esat ienācis mājaslapā.

en: New user: %name (%email).
lv: Jauns lietotājs: %name (%email).

en: <p>You must add some additional fields to this display before using this field. These fields may be marked as <em>Exclude from display</em> if you prefer. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
lv: <p>Nepieciešams pievienot vēl dažus laukus pirms iespējams lietot šo lauku. Ja vēlaties, šie lauki var tikt atzīmēti ar <em>Izslēgt no attēlojuma</em>. Ievērojiet ka sakarā ar izvades renderēšanas secību, jūs nevarat izmantot laukus kuri atrodas aiz šī lauka; ja vēlaties izmantot lauku kurš šeit nav attēlots,pārkārtojiet lauku secību.</p>

en: The specified title is already in use.
lv: Norādītais virsraksts jau tiek izmantots citur.

en: The field has been created.
lv: Lauks izveidots.

en: Edit field
lv: Rediģēt lauku

en: Delete field
lv: Dzēst lauku

en: @argument title
lv: @argument virsraksts

en: @argument input
lv: @argument ievade

en: The one-time login link you clicked is invalid.
lv: Vienreizējās autorizācijas saite, kuru jūs izmantojāt nav derīga.
