Janrain Engage (formerly RPX) (7.x-1.0-rc1) - en to ne translation catalogue (19 entries)

en: Title
ne: शिर्षक

en: Body
ne: सामग्री

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: क्रियाहरू

en: Subject
ne: विषय

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुस

en: Description
ne: विवरण

en: view
ne: दृश्य

en: Weight
ne: भार

en: Settings
ne: निर्धारणहरू

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुस

en: Save
ne: बचत गर्नुस

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Only site administrators can create new user accounts.
ne: साईट प्रशासकले मात्र नयाँ प्रयोगकर्ताको खाता बनाउन सक्छ।

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Create new account
ne: नयाँ खाता बनाउनुस

en: Error saving user account.
ne: प्रयोगकर्ता खाता बचत गर्दा त्रुटी भयो।
