Janrain Engage (formerly RPX) (7.x-1.0-rc2) - en to el translation catalogue (53 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Reset to defaults
el: Επαναφορά στις προεπιλεγμένες ρυθμίσεις

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Subject
el: Θέμα

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: view
el: προβολή

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Weight
el: Βάρος

en: The configuration options have been saved.
el: Οι επιλογές διευθέτησης αποθηκεύτηκαν.

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: edit
el: επεξεργασία

en: Field
el: Πεδίο

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: The configuration options have been reset to their default values.
el: Οι επιλογές διευθέτησης επανήλθαν στις αρχικές τους τιμές.

en: Path
el: Διαδρομή

en: User
el: Χρήστης

en: Only site administrators can create new user accounts.
el: Μόνο οι διαχειριστές του ιστοτόπου μπορούν να δημιουργούν νέους λογαριασμούς χρηστών.

en: Comment
el: Σχόλιο

en: Fields
el: Πεδία

en: Medium
el: Μέσο

en: Arguments
el: Παράμετροι

en: Replacement patterns
el: Πρότυπα αντικατάστασης

en: Create new account
el: Δημιουργία νέου λογαριασμού

en: Select
el: Επιλογή

en: Save field
el: Αποθήκευση πεδίου

en: Any customizations will be lost. This action cannot be undone.
el: Οποιεσδήποτε προσαρμογές θα χαθούν. Η ενέργεια αυτή είναι μη αναστρέψιμη.

en: Manage fields
el: Διαχείριση πεδίων

en: Error saving user account.
el: Σφάλμα κατά την αποθήκευση του λογαριασμού χρήστη.

en: Add new field
el: Προσθήκη νέου πεδίου

en: About
el: Περί

en: Text to display
el: Κείμενο που θα εμφανίζεται

en: The field has been updated.
el: Το πεδίο ενημερώθηκε.

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
el: Ευχαριστούμε για την υποβολή αίτησης για λογαριασμό. Ο λογαριασμός σας είναι υπό έγκριση από το διαχειριστή του ιστοτόπου.<br />Στο μεταξύ, ένα μήνυμα καλωσορίσματος με περαιτέρω οδηγίες έχει αποσταλλεί στη διεύθυνση e-mail σας.

en: Uses
el: Χρήσεις

en: Registration successful. You are now logged in.
el: Η εγγραφή ολοκληρώθηκε με επιτυχία. Είστε τώρα συνδεδεμένοι στο σύστημα.

en: New user: %name (%email).
el: Νέος χρήστης: %name (%email).

en: <p>You must add some additional fields to this display before using this field. These fields may be marked as <em>Exclude from display</em> if you prefer. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
el: p>Θα πρέπει να προσθέσετε κάποια επιπλέον πεδία σε αυτήν την εμφάνιση προτού χρησιμοποιήσετε αυτό το πεδίο. Τα πεδία αυτά μπορούν να σημειωθούν ως <em>Εξαιρούμενα εμφάνισης</em> αν το προτιμάτε. Πρέπει να σημειωθεί ότι λόγω της σειράς εμφάνισης, δεν μπορείτε να χρησιμοποιήσετε πεδία που έρχονται μετά από αυτό το πεδίο· αν χρειάζεστε ένα πεδίο που δεν υπάρχει εδώ, αναδιατάξετε τα πεδία σας.</p>

en: <p>The following substitution patterns are available for this display. Use the pattern shown on the left to display the value indicated on the right. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
el: <p>Τα ακόλουθα σχήματα υποκατάστασης είναι διαθέσιμα για αυτήν την εμφάνιση. Χρησιμοποιήστε το πρότυπο που εμφανίζεται στα αριστερά για να εμφανίσετε την τιμή που αναγράφεται στα δεξιά. Πρέπει να σημειωθεί ότι λόγω της σειράς εμφάνισης, δεν μπορείτε να χρησιμοποιήσετε πεδία που έρχονται μετά από αυτό το πεδίο· αν χρειάζεστε ένα πεδίο που δεν υπάρχει εδώ, αναδιατάξετε τα πεδία σας.</p>

en: The specified title is already in use.
el: Ο τίτλος που εισάγατε χρησιμοποιείται ήδη.

en: The field has been created.
el: Το πεδίο δημιουργήθηκε.

en: Edit field
el: Επεξεργασία πεδίου

en: Delete field
el: Διαγραφή πεδίου

en: Define the text to use for the link title. You can use replacement tokens to insert any existing field output.
el: Ορίστε το κείμενο που θα χρησιμοποιηθεί για τον τίτλο του συνδέσμου. Μπορείτε να χρησιμοποιήσετε tokens αντικατάστασης για να εισάγετε οποιοδήποτε υπάρχων παράγωγο πεδίου.

en: Another user (%other_user) is already logged into the site on this computer, but you tried to use a one-time link for user %resetting_user. Please <a href="!logout">logout</a> and try using the link again.
el: Ένας άλλος χρήστης (%other_user) έχει ήδη συνδεθεί στον ιστοτόπο σε αυτό τον υπολογιστή, αλλά προσπαθήσατε να χρησιμοποιήσετε μία παραπομπή εσόδου μίας χρήσης για τον χρήστη %resetting_user. Παρακαλώ <a href="!logout">αποσυνδεθείτε</a> και προσπαθήστε πάλι να χρησιμοποιήσετε την παραπομπή.

en: The one-time login link you clicked is invalid.
el: Η παραπομπή εισόδου μιας χρήσης που χρησιμοποιήσατε δεν είναι έγκυρη.
