Janrain Engage (formerly RPX) (7.x-1.0-rc2) - en to lt translation catalogue (49 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Reset to defaults
lt: Atstatyti standartines reikšmes

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Subject
lt: Tema

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: view
lt: Peržiūrėti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Weight
lt: Svoris

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Link
lt: Nuoroda

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Field
lt: Laukelis

en: Label
lt: Žymė

en: Save
lt: Saugoti

en: The configuration options have been reset to their default values.
lt: Konfigūracijos  atstatyti į standartines reikšmes.

en: Path
lt: Kelias

en: User
lt: Narys

en: Only site administrators can create new user accounts.
lt: Tik svetainės administratoriai gali kurti naujus vartotojus.

en: Comment
lt: Komentaras

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Arguments
lt: Argumentai

en: Replacement patterns
lt: Pakeitimo modelis

en: Create new account
lt: Registracija

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Save field
lt: Išsaugoti laukelį

en: Any customizations will be lost. This action cannot be undone.
lt: Bet koks savitumo nustatymai dings. Tai neatstatoma.

en: Manage fields
lt: Tvarkyti laukelius

en: Error saving user account.
lt: Klaida išsaugant nario paskyrą.

en: Add new field
lt: Pridėti naują laukelį

en: About
lt: Apie

en: The field has been updated.
lt: Laukelis buvo atnaujinta.

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
lt: Dėkojame, kad užpildėte registracijos anketą. Kol kas jūsų registracija laukia administratoriaus pritarimo.<br />Tuo tarpu, slaptažodis ir tolesnės instrukcijos buvo išsiųstos jūsų el. pašto adresu.

en: Registration successful. You are now logged in.
lt: Registracija sėkminga. Jūs dabar esate prisijungę.

en: New user: %name (%email).
lt: Naujas narys: %name (%email).

en: Fieldset
lt: Laukelių rinkinys

en: The specified title is already in use.
lt: Nurodytas pavadinimas jau naudojamas.

en: The field has been created.
lt: Laukelis sukurtas.

en: Edit field
lt: Redaguoti laukelį

en: Delete field
lt: Pašalinti laukelį

en: Another user (%other_user) is already logged into the site on this computer, but you tried to use a one-time link for user %resetting_user. Please <a href="!logout">logout</a> and try using the link again.
lt: Kitas narys (%other_user) jau prisijungęs iš šio kompiuterio, bet jūs mėginote pasinaudoti vienkartine prisijungimo nuorodą skirta  %resetting_user nariui. Prašom<a href="!logout">atsijungti</a> ir pabandykite pasinaudoti nuorodą vėl.

en: The one-time login link you clicked is invalid.
lt: Vienkartinė nuorodą kurią paspaudėte yra klaidinga.
