Janrain Engage (formerly RPX) (7.x-1.0-rc2) - en to pl translation catalogue (59 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Save configuration
pl: Zachowaj konfigurację

en: Reset to defaults
pl: Przywróć domyślne wartości

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Czynności

en: Subject
pl: Temat

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: view
pl: pokaż

en: Reset
pl: Przywróć

en: Weight
pl: Waga

en: The configuration options have been saved.
pl: Konfiguracja została zapisana.

en: Link
pl: Odnośnik

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: Field
pl: Pole

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zachowaj

en: The configuration options have been reset to their default values.
pl: Przywrócone zostały domyślne ustawienia.

en: Path
pl: Ścieżka

en: User
pl: Użytkownik

en: Only site administrators can create new user accounts.
pl: Tylko administratorzy mogą tworzyć nowe konta użytkowników.

en: Comment
pl: Odpowiedź

en: Fields
pl: Pola

en: API Key
pl: Klucz do API

en: Medium
pl: Średnie

en: Link text
pl: Treść odnośnika

en: Provider
pl: Usługodawca

en: Arguments
pl: Argumenty

en: Replacement patterns
pl: Wzorce podstawiania

en: Create new account
pl: Utwórz nowe konto

en: Select
pl: Wybierz

en: Save field
pl: Zachowaj ustawienia pola

en: Any customizations will be lost. This action cannot be undone.
pl: Wszystkie zmiany w konfiguracji zostaną nieodwracalnie utracone.

en: Manage fields
pl: Zarządzaj polami

en: Error saving user account.
pl: Podczas zachowywania informacji o koncie użytkownika wystąpił błąd.

en: Add new field
pl: Dodaj nowe pole

en: About
pl: O stronie

en: Text to display
pl: Tekst do wyświetlenia

en: The field has been updated.
pl: Pole zostało zaktualizowane.

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
pl: Dziękujemy za zgłoszenie chęci założenia konta. Konto oczekuje w tej chwili na zatwierdzenie przez administratora witryny. Tymczasem hasło i dalsze instrukcje zostały przesłane na podany adres e-mail.

en: Uses
pl: Używa

en: Registration successful. You are now logged in.
pl: Tworzenie konta zakończyło się pomyślnie i nastąpiło zalogowanie do witryny.

en: New user: %name (%email).
pl: Nowy użytkownik: %name (%email).

en: The label for this field that will be displayed to end users if the style requires it.
pl: Etykieta pola, która - zależnie od sposobu wyświetlania - może być pokazywana użytkownikom.

en: <p>You must add some additional fields to this display before using this field. These fields may be marked as <em>Exclude from display</em> if you prefer. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
pl: <p>Przed skorzystaniem z tego pola, należy dodać jakieś inne pola. Mogą one zostać <em>ukryte</em>. Ze względu na kolejność generowania elementów widoku, pole obecne nie może korzystać z danych z pól umieszczonych w następnej kolejności. Jeśli jakieś pole zostało dodane, a nie jest tu wyświetlane, oznacza to, że należy zmienić kolejność pól.</p>

en: <p>The following substitution patterns are available for this display. Use the pattern shown on the left to display the value indicated on the right. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
pl: <p>Poniżej wyświetlone są dostępne wzorce. Wpisanie jednego z wzorców wyświetlonych po lewej stronie spowoduje wyświetlenie wartości opisanej po prawej. Niestety nie można korzystać z pól, które umieszczone są niżej od obecnego - jeśli zachodzi taka potrzeba, należy zmienić kolejność pól.</p>

en: Fieldset
pl: Grupa pól

en: The specified title is already in use.
pl: Jest już formularz o takim tytule.

en: The field has been created.
pl: Pole zostało utworzone.

en: Edit field
pl: Edycja pola

en: Delete field
pl: Usuń pole

en: @argument title
pl: Tytuł argumentu @title

en: @argument input
pl: @argument wejściowy

en: Another user (%other_user) is already logged into the site on this computer, but you tried to use a one-time link for user %resetting_user. Please <a href="!logout">logout</a> and try using the link again.
pl: W serwisie jest już zalogowany użytkownik %other_user z tego komputera, a wykonano próbę jednorazowego logowania się z odnośnika dla użytkownika %resetting_user. Należy <a href="!logout">wylogować się</a> i spróbować ponownie.

en: The one-time login link you clicked is invalid.
pl: Kliknięty odnośnik jednorazowego logowania jest nieprawidłowy.
