Janrain Engage (formerly RPX) (7.x-1.0-rc2) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Title
ug: تېما

en: Save configuration
ug: ساقلاش

en: Reset to defaults
ug: ئەسلى لايىھەگە قايتۇرۇش

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىلىش

en: view
ug: كۆرۇش

en: Comment
ug: باھا

en: Create new account
ug: يېڭى ھېسابات قۇرۇش
