Janrain Engage (formerly RPX) (7.x-2.0) - en to mr translation catalogue (26 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: Reset to defaults
mr: मुळरुपात करा

en: delete
mr: मिटवा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: view
mr: दाखवा

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Weight
mr: मुल्य

en: The configuration options have been saved.
mr: संरचना पर्याय संरक्षीत केले

en: Link
mr: दुवा

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: edit
mr: संपादन

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Path
mr: रस्ता

en: User
mr: सदस्य

en: Comment
mr: प्रतिक्रिया

en: Provider
mr: प्रदाता

en: Create new account
mr: नवीन खाते बनवा

en: Error saving user account.
mr: खाते संरक्षित करण्यामध्ये तृटी आली

en: The field has been updated.
mr: येथे बदल करण्यात आलेला आहे.
