Janrain Engage (formerly RPX) (7.x-2.0) - en to sr translation catalogue (21 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Subject
sr: Предмет

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: Path
sr: Путања

en: User
sr: Корисник

en: Comment
sr: Коментар

en: Provider
sr: Провајдер

en: Create new account
sr: Направи нови налог

en: Registration successful. You are now logged in.
sr: Регистрација је успела. Сада сте пријављени на портал.
