Janrain Engage (formerly RPX) (7.x-2.1-beta1) - en to hu translation catalogue (71 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Reset to defaults
hu: Visszaállítás az alapértelmezésre

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Subject
hu: Tárgy

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Description
hu: Leírás

en: view
hu: megtekintés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Weight
hu: Súly

en: The configuration options have been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: edit
hu: szerkesztés

en: Field
hu: Mező

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: The configuration options have been reset to their default values.
hu: A beállítások vissza lettek állítva az alapértelmezés szerinti értékükre.

en: Path
hu: Útvonal

en: User
hu: Felhasználó

en: Only site administrators can create new user accounts.
hu: Csak a webhely karbantartói hozhatnak létre új felhasználót.

en: Comment
hu: Hozzászólás

en: Fields
hu: Mezők

en: API Key
hu: API-kulcs

en: Medium
hu: Közepes

en: Link text
hu: Hivatkozás szövege

en: Provider
hu: Szolgáltató

en: Arguments
hu: Argumentumok

en: share
hu: megosztás

en: Teasers
hu: Bevezetők

en: Replacement patterns
hu: Helyettesítési minták

en: Create new account
hu: Új fiók létrehozása

en: Content title
hu: A tartalom címe

en: Select
hu: Kiválasztás

en: Save field
hu: Mező mentése

en: Any customizations will be lost. This action cannot be undone.
hu: Minden egyéni beállítás elvész. A művelet nem vonható vissza.

en: Manage fields
hu: Mezők kezelése

en: Error saving user account.
hu: Hiba történt a felhasználói fiók mentése során.

en: Add new field
hu: Új mező hozzáadása

en: About
hu: Leírás

en: Links area
hu: Hivatkozások területe

en: Icon size
hu: Ikon méret

en: Text to display
hu: Megjelenítendő szöveg

en: The field has been updated.
hu: A mező frissült.

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
hu: Köszönjük a felhasználó létrehozására irányuló kérelmet. A webhelyre az adminisztrátor jóváhagyása után lehet belépni.<br />Egy üdvözlő email hamarosan megérkezik a megadott email címre a további teendők leírásával.

en: Uses
hu: Használat

en: Registration successful. You are now logged in.
hu: Az új felhasználó létrejött és sikeresen belépett.

en: New user: %name (%email).
hu: Új felhasználó: %name (%email).

en: The label for this field that will be displayed to end users if the style requires it.
hu: A mező címkéje, ami akkor lesz megjelenítve a felhasználónak, ha a stílushoz szükséges.

en: <p>You must add some additional fields to this display before using this field. These fields may be marked as <em>Exclude from display</em> if you prefer. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
hu: <p>A mező használata előtt további mezőket kell hozzáadni a nézethez. Ezek a mezők szükség esetén <em>Megjelenítésből kizárt</em>-nak jelölhetőek. Meg kell jegyezni, hogy a létrehozási sorrend miatt az ez utáni mezők nem használhatóak. Ha szükség van egy itt nem felsorolt mezőre, akkor újra kell rendezni a mezőket.</p>

en: <p>The following substitution patterns are available for this display. Use the pattern shown on the left to display the value indicated on the right. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
hu: <p>A következő helyettesítési minták érhetőek el ezen a megjelenítésen. A bal oldalon látható minta használható a jobb oldalon jelzett érték megjelenítésére. Meg kell jegyezni, hogy a létrehozási sorrend miatt az ez utáni mezők nem használhatóak. Ha szükség van egy itt nem felsorolt mezőre, akkor újra kell rendezni a mezőket.</p>

en: Fieldset
hu: Mezőcsoport

en: The specified title is already in use.
hu: A megadott cím már foglalt.

en: The field has been created.
hu: A mező létrejött.

en: Edit field
hu: Mező szerkesztése

en: Delete field
hu: Mező törlése

en: Custom destination
hu: Egyéni cél

en: @argument title
hu: @argument cím

en: @argument input
hu: @argument bemenet

en: Define the text to use for the link title. You can use replacement tokens to insert any existing field output.
hu: Meghatároz egy szöveget a hivatkozás címének. Használhatóak a helyettesítő vezérjelek is, bármelyik létező mező beszúrásához.

en: Another user (%other_user) is already logged into the site on this computer, but you tried to use a one-time link for user %resetting_user. Please <a href="!logout">logout</a> and try using the link again.
hu: %resetting_user felhasználó a kibocsátott egyszeri beléptető hivatkozást nem használhatja, mert a számítógépről egy másik felhasználó (%other_user) már bejelentkezett a webhelyre. <a href="!logout">Kijelentkezés</a> után a belépés a hivatkozáson keresztül újrapróbálható.

en: The one-time login link you clicked is invalid.
hu: Az egyszeri bejelentkezési hivatkozás érvénytelen.

en: Confirm email
hu: E-mail megerősítése

en: - Select a type -
hu: - Típus kiválasztása -

en: - Select a field -
hu: - Mező kiválasztása -

en: - Select a data field -
hu: - Adatmező kiválasztása -

en: Delete field.
hu: Mező törlése.
