Janrain Engage (formerly RPX) (7.x-2.1-beta1) - en to oc translation catalogue (55 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Reset to defaults
oc: Reïnicializar a las valors per defaut

en: delete
oc: suprimir

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Subject
oc: Objècte

en: Cancel
oc: Anullar

en: Description
oc: Descripcion

en: view
oc: veire

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Weight
oc: Pes

en: The configuration options have been saved.
oc: Las opcions de configuracion son estadas enregistradas.

en: Link
oc: Ligam

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: edit
oc: modificar

en: Field
oc: Camp

en: Label
oc: Etiqueta

en: Save
oc: Enregistrar

en: The configuration options have been reset to their default values.
oc: Las opcions de configuracion son estadas reïnicializadas a lors valara per defaut.

en: Path
oc: Camin

en: User
oc: Utilizaire

en: Only site administrators can create new user accounts.
oc: Sols los administrators del site pòdon crear de comptes novèls.

en: Comment
oc: Comentari

en: Fields
oc: Camps

en: Medium
oc: Mejan

en: Link text
oc: Tèxte del ligam

en: share
oc: partejar

en: Account type
oc: Tipe de compte

en: Replacement patterns
oc: Motius de remplaçament

en: Create new account
oc: Crear un compte novèl

en: Select
oc: Seleccionar

en: Save field
oc: Enregistrar lo camp

en: Any customizations will be lost. This action cannot be undone.
oc: Totas las personalizacions seràn perdudas. Aquesta accion es irreversibla.

en: Manage fields
oc: Gerir los camps

en: Error saving user account.
oc: Error al salvament del compte d'utilizaire.

en: Add new field
oc: Apondre un camp novèl

en: About
oc: A prepaus

en: Text to display
oc: Tèxte d'afichar

en: The field has been updated.
oc: Lo camp es estat mes a jorn.

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
oc: Mercés d'aver demandat un compte novèl. Vòstra requèsta es en espèra de validacion per l'administrator del site.<br />En esperant, un messatge de benvenguda es estat mandat a vòstra adreça de corrièr electronic.

en: Uses
oc: Usatges

en: Registration successful. You are now logged in.
oc: Enregistrament efectuat. Ara, sètz identificat.

en: New user: %name (%email).
oc: Utilizaire novèl : %name (%email).

en: Fieldset
oc: Grop de camps

en: The specified title is already in use.
oc: Lo títol especificat es ja utilizat.

en: The field has been created.
oc: Lo camp es estat creat.

en: Edit field
oc: Modificar lo camp

en: Delete field
oc: Suprimir lo camp

en: @argument title
oc: Títol de @argument

en: @argument input
oc: Sasida de @argument

en: Another user (%other_user) is already logged into the site on this computer, but you tried to use a one-time link for user %resetting_user. Please <a href="!logout">logout</a> and try using the link again.
oc: Un autre utilizaire (%other_user) ja ha iniciat sesilha sus aqueste site en aqueste ordenador, mas has intentat utilizar un ligam d'un sol còp per l'utilizaire %resetting_user. Se us plau <a href="!lògout">tanca la sesilha</a> e prova d'utilizar lo ligam un autre còp.

en: The one-time login link you clicked is invalid.
oc: Lo ligam de connexion unic qu'avètz clicat es pas valid.
