Janrain Engage (formerly RPX) (7.x-2.1-beta3) - en to eo translation catalogue (48 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Reset to defaults
eo: Restarigu la defaŭltojn

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: List
eo: Listo

en: Subject
eo: Temo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: view
eo: rigardi

en: Reset
eo: Restarigu

en: Weight
eo: Pezo

en: The configuration options have been saved.
eo: Agordaj opcioj estas konservitaj.

en: Link
eo: Ligilo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: Field
eo: Kampo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: The configuration options have been reset to their default values.
eo: Konfiguraj opcioj estis restarigitaj al iliaj defaŭltaj valoroj.

en: Path
eo: Vojo

en: User
eo: Uzanto

en: Only site administrators can create new user accounts.
eo: Nur retejestroj povas krei novajn kontojn de uzantoj.

en: Comment
eo: Komento

en: Fields
eo: Kampoj

en: Medium
eo: Medio

en: Log in
eo: Ensalutu

en: Provider
eo: Provizanto

en: Create new account
eo: Kreu novan konton

en: Save field
eo: Konservu kampon

en: Any customizations will be lost. This action cannot be undone.
eo: Ĉiuj agordoj estos perditaj. Tiu ĉi ago ne povas esti malfarata.

en: Manage fields
eo: Agordu kampojn

en: Error saving user account.
eo: Eraro konservante uzantokonton.

en: Add new field
eo: Aldonu novan kampon

en: The field has been updated.
eo: La kampo estas ĝisdatigita.

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
eo: Dankon por kandidatiĝi por konto. Via konto nun atendas aprobon de la retejestro.<br />Intertempe, bonveniga mesaĝo kun pluaj instrukcioj sendiĝis al via retpoŝtadreso.

en: Registration successful. You are now logged in.
eo: Registriĝo sukcesa. Vi nun ensalutis.

en: New user: %name (%email).
eo: Nova uzanto: %name (%email).

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
eo: Vi provis uzi unu-fojan ensalutan ligilon kies limdato pasis. Bonvolu peti novan uzante la formularon sube.

en: This login can be used only once.
eo: Vi povas uzi ĉi tiun ensaluton nur unufoje.

en: You have tried to use a one-time login link which has either been used or is no longer valid. Please request a new one using the form below.
eo: Vi provis uzi unu-fojan ensalutan ligilon kiu estas aŭ uzita aŭ ne plu valida. Bonvolu peti novan uzante la formularon sube.

en: The specified title is already in use.
eo: La specifa titolo jam estas uzata.

en: The field has been created.
eo: La kampo estas kreita.

en: Edit field
eo: Redakti kampon

en: Delete field
eo: Forigi kampon
