Janrain Engage (formerly RPX) (7.x-2.1-beta3) - en to jv translation catalogue (50 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Reset to defaults
jv: Balékaké marang asliné

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: List
jv: Daftar

en: Subject
jv: Subyek

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: view
jv: tampilan

en: Reset
jv: Baléknā

en: Weight
jv: Urutan

en: The configuration options have been saved.
jv: Opsi konfigurasi uwis disimpen.

en: Link
jv: Tautan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: The configuration options have been reset to their default values.
jv: Opsi konfigurasi wis dibalekna nang nilai asline.

en: User
jv: Panganggo

en: Only site administrators can create new user accounts.
jv: Mung administrator laman sing olé nggawé akun pangganggo anyar.

en: Comment
jv: Komèntar

en: Fields
jv: Field

en: Medium
jv: Sedheng

en: Link text
jv: Teks pranala

en: Create new account
jv: Gawé akun anyar

en: Save field
jv: Nyimpen field

en: Any customizations will be lost. This action cannot be undone.
jv: Sembarang owahan arep diilangi. Aksi iki ora bisa dibalékaké.

en: Manage fields
jv: Nata field

en: Error saving user account.
jv: Gagal nyimpen akun panganggo.

en: Add new field
jv: Tambah field anyar

en: About
jv: Ngenani

en: Text to display
jv: Teks sing ditampilna

en: The field has been updated.
jv: Field iki uwis dianyari.

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
jv: Matur nuwun sampun ndaftar akun teng mriki. Akun panjenengan téksih ditahan teng administrator situs.<br />Maksudipun, cathetan pendaftaran lan pituduh saklanjute sampun dikirim teng e-mail panjenengan.

en: Registration successful. You are now logged in.
jv: Pendaftaran sukses. Sampéyan saiki uwis bisa mlebu log.

en: New user: %name (%email).
jv: Panganggo anyar: %name (%email).

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
jv: Sampéyan uwis nyoba nggunaknā pranala mlebu log sepisanan sing uwis kadaluwarsa. Mangga njaluk manéh sing anyar nganggo form ngisor iki.

en: This login can be used only once.
jv: Mlebu log iki namung bisa dienggo sepisan waé.

en: The specified title is already in use.
jv: Judhul khusus iki uwis dienggo.

en: The field has been created.
jv: Field uwis digawé .

en: Edit field
jv: Sunting field

en: Delete field
jv: Mbusak field

en: @argument title
jv: judhul @argument

en: @argument input
jv: input @argument

en: Another user (%other_user) is already logged into the site on this computer, but you tried to use a one-time link for user %resetting_user. Please <a href="!logout">logout</a> and try using the link again.
jv: Panganggo liyane (%other_user) uwis mlebu log ing situs nganggo komputer iki, nanging sampeyan nyoba nganggo pranala sepisan-klik kanggo panganggo %resetting_user. Mangga <a href="!logout">metu log</a> dhisik lan nyoba nganggo pranalané manéh.

en: The one-time login link you clicked is invalid.
jv: Pranala mlebu log mung sepisan sing sampéyan klik ora sah.
