Janrain Engage (formerly RPX) (7.x-2.1-beta3) - en to ku translation catalogue (43 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: Reset to defaults
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری بنەڕەتی

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: List
ku: لیستە

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: view
ku: پیشاندان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Weight
ku: سەنگ

en: The configuration options have been saved.
ku: هەڵبژردنەکانی ڕێکخستن پاشەکەوت کرا.

en: Link
ku: بەستەر

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Field
ku: خانە

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: The configuration options have been reset to their default values.
ku: هەڵبژرادنەکانی ڕێکخستن گەڕێنرانەوە سەر نرخە بنەڕەتییەکانی خۆیان.

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Comment
ku: بۆچوون

en: Medium
ku: مامناوەندی

en: Log in
ku: چوونە ژوورەوە

en: Create new account
ku: هەژمارێکی نوێ‌ درووست بکە

en: Save field
ku: بۆشایی پاشەکەوت بکە

en: Manage fields
ku: ڕێکخستنی خانەکان

en: Error saving user account.
ku: هه‌ڵە ڕوویدا له کاتی‌ پاشه‌که‌وت کردنی هەژماری به‌کارهێنه‌ر.

en: Add new field
ku: زیادکردنی خانەیەکی نوێ

en: About
ku: دەربارە

en: The field has been updated.
ku: خانە نوێکرایەوە.

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت

en: Registration successful. You are now logged in.
ku: خۆتۆمارکردن سەرکەوتوو بوو. ئێستا دەتوانیت بچیتە ژوورەوە.

en: New user: %name (%email).
ku: بەکارهێنەری نوێ : %name (%email).

en: This login can be used only once.
ku: ئەم شێوازەی چوونەژوورەوەیە دەکرێت تەنها یەکجار بەکاربهێنرێت.

en: The specified title is already in use.
ku: سه‌ردێڕی دیاریکراو بوونی هه‌یه‌

en: The field has been created.
ku: خانە درووستکرا.

en: Edit field
ku: دەسکاری بۆشایی بکە

en: Delete field
ku: بۆشایی بسڕەوە
