Janrain Engage (formerly RPX) (7.x-2.1-beta3) - en to si translation catalogue (17 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: Save configuration
si: සැකැස්ම සුරක්ෂිතකරන්න

en: Reset to defaults
si: පෙරනිමිති සදහා නැවත සකසන්න.

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Subject
si: කාරණය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Name
si: නම

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Label
si: ලේබලය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Text to display
si: ප්‍රදර්ශනය කිරීමට අවශ්‍ය වචනය
