Janrain Engage (formerly RPX) (7.x-2.1-beta3) - en to uk translation catalogue (77 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Reset to defaults
uk: Скинути до початкових значень

en: delete
uk: видалити

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: List
uk: Список

en: Subject
uk: Тема

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Description
uk: Опис

en: view
uk: переглянути

en: Reset
uk: Скинути

en: Weight
uk: Вага

en: The configuration options have been saved.
uk: Параметри конфігурації були успішно збережені.

en: Link
uk: Посилання

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: edit
uk: редагувати

en: Field
uk: Поле

en: Label
uk: Мітка

en: Save
uk: Зберегти

en: The configuration options have been reset to their default values.
uk: Налаштування повернуто до їх стандартних (базових) значень.

en: Path
uk: Шлях

en: User
uk: Користувач

en: Only site administrators can create new user accounts.
uk: Лише адміністратори сайту можуть створювати нові облікові записи користувачів.

en: Comment
uk: Коментар

en: Fields
uk: Поля

en: Medium
uk: Середній

en: Log in
uk: Вхід

en: Link text
uk: Текст посилання

en: Provider
uk: Постачальник

en: Arguments
uk: Аргументи

en: share
uk: спільні файли

en: Teasers
uk: Анонси

en: Account type
uk: Тип облікового запису

en: Replacement patterns
uk: Шаблони заміни

en: Create new account
uk: Реєстрація

en: Content title
uk: Заголовок матеріалу

en: Thank you for confirming your email address.
uk: Спасибі за підтвердження Вашого email адреси.

en: Token help
uk: Довідка Замінників

en: Select
uk: Вибір

en: Save field
uk: Зберегти поле

en: Any customizations will be lost. This action cannot be undone.
uk: Усі особисті налаштування будуть втрачені. Цю дію неможливо відмінити.

en: Manage fields
uk: Керувати полями

en: Error saving user account.
uk: Помилка збереження облікового запису користувача.

en: Add new field
uk: Додати нове поле

en: About
uk: Про модуль

en: Links area
uk: Область посилань

en: Icon size
uk: Розмір піктограм

en: Text to display
uk: Текст для показу

en: The field has been updated.
uk: Поле було оновлено.

en: Comment:
uk: Коментар:

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
uk: Дякуємо за бажання створити обліковий запис на нашім сайті. Ваша заявка зараз відправлена на схвалення адміністратором сайту<br /> Згодом, привітальне повідомлення з подальшими інструкціями буде надіслано на вашу електронну адресу.

en: Uses
uk: Використання

en: You have tried to use a one-time login for an account which has been blocked.
uk: Ви спробували використовувати одноразовий пароль для входу в обліковий запис, яка була заблокована.

en: Registration successful. You are now logged in.
uk: Реєстрація успішна. Тепер ви здійснили вхід.

en: New user: %name (%email).
uk: Новий користувач: %name %email.

en: Account ID
uk: Ідентифікатор рахунку

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
uk: Ви спробували використати одноразове посилання для входу, час дії якого вичерпався. Будь ласка, зробіть запит нового посилання використовуючи наведену нижче форму.

en: This login can be used only once.
uk: Це ім'я для входу може бути використане лише один раз.

en: You have tried to use a one-time login link which has either been used or is no longer valid. Please request a new one using the form below.
uk: Ви намагаєтесь використати одноразове посиланя для входу на сайт, яке вже було використане або термін дії якого вичерпався. Будь-ласка, отримайте нове посилання використавши форму, наведену нижче.

en: The label for this field that will be displayed to end users if the style requires it.
uk: Мітка цього поля, яка буде відображатися користувачам, якщо стиль вимагає цього.

en: <p>You must add some additional fields to this display before using this field. These fields may be marked as <em>Exclude from display</em> if you prefer. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
uk: <p>Перш ніж використовувати це поле потрібно додати в це відображення додаткові поля. Ці поля за потреби можуть мати позначку <em>Вилучити з відображення</em>. Зверніть увагу, що через порядок створення неможливо використовувати поля, що йдуть після цього поля; якщо є потреба в полі, якого тут не перелічено, переставте поля.</p>

en: <p>The following substitution patterns are available for this display. Use the pattern shown on the left to display the value indicated on the right. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
uk: <p>Для цього відображення дійсні наступні шаблони заміни. Використовуйте шаблони, показані ліворуч від відображення значення, позначеного праворуч. Зверніть увагу, що через порядок створення неможливо використовувати поля, що йдуть після цього поля; якщо є потреба в полі, якого тут не перелічено, переставте поля.</p>

en: Fieldset
uk: Набір полів

en: The specified title is already in use.
uk: Зазначений заголовок вже використовується.

en: The field has been created.
uk: Поле створено.

en: Edit field
uk: Редагувати поле

en: Delete field
uk: Видалити поле

en: @argument title
uk: @argument заголовок

en: @argument input
uk: @argument введення

en: Another user (%other_user) is already logged into the site on this computer, but you tried to use a one-time link for user %resetting_user. Please <a href="!logout">logout</a> and try using the link again.
uk: Інший користувач (%other_user) вже увійшов на сайт з цього компьютера, але ви намагалися використати одноразове посилання для користувача %resetting_user. Будь-ласка, <a href="!logout">виконайте вихід</a> та спробуйте перейти за посиланням ще раз.

en: The one-time login link you clicked is invalid.
uk: Одноразове посилання для входу, на яке ви натиснули, є недійсне.

en: Confirm email
uk: Підтвердити електронну адресу

en: Delete field.
uk: Видалити поле.

en: We were unable to complete your request.
uk: Нам не вдалося завершити ваш запит
