Janrain Engage (formerly RPX) (7.x-2.1-rc1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: List
az: Siyahı

en: Subject
az: Mövzu

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: edit
az: redaktə et
