Janrain Engage (formerly RPX) (7.x-2.1-rc1) - en to br translation catalogue (8 entries)

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: Save configuration
br: Saveteiñ ar c'hefluniadur

en: delete
br: dilemel

en: Delete
br: Dilemel

en: Subject
br: Danvez

en: Settings
br: Arventennoù

en: About
br: Diwar-benn
