Janrain Engage (formerly RPX) (7.x-2.1-rc1) - en to cs translation catalogue (67 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Reset to defaults
cs: Obnovit výchozí nastavení

en: delete
cs: smazat

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: List
cs: Seznam

en: Subject
cs: Předmět

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: view
cs: zobrazit

en: Weight
cs: Váha

en: The configuration options have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: Link
cs: Odkaz

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: edit
cs: upravit

en: Field
cs: Pole

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: The configuration options have been reset to their default values.
cs: Byly obnoveny výchozí hodnoty nastavení.

en: Path
cs: Cesta

en: User
cs: Uživatel

en: Only site administrators can create new user accounts.
cs: Nové účty mohou vytvářet jen administrátoři.

en: Comment
cs: Komentář

en: Fields
cs: Pole

en: Medium
cs: Střední

en: Log in
cs: Přihlásit se

en: Link text
cs: Text odkazu

en: Provider
cs: Poskytovatel

en: Arguments
cs: Argumenty

en: Teasers
cs: Upoutávky

en: Replacement patterns
cs: Nahrazovací vzory

en: Create new account
cs: Vytvořit nový účet

en: Select
cs: Vybrat

en: Save field
cs: Uložit pole

en: Any customizations will be lost. This action cannot be undone.
cs: Veškeré úpravy budou ztraceny. Tuto akci nelze vrátit zpět.

en: Manage fields
cs: Správa polí

en: Error saving user account.
cs: Nastala chyba ukládání uživatelského účtu.

en: Add new field
cs: Přidat nové pole

en: About
cs: Popis

en: Links area
cs: Oblast odkazů

en: Text to display
cs: Text který se zobrazí

en: The field has been updated.
cs: Pole bylo aktualizováno.

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
cs: Děkujeme za podání žádosti o účet. Vaše žádost momentálně čeká na schválení administrátora webu.<br />Zatím si můžete přečíst uvítací zprávu s dalšími instrukcemi, jež byla odeslána na Vaši e-mailovou adresu.

en: Uses
cs: Použití

en: You have tried to use a one-time login for an account which has been blocked.
cs: Pokusil jste se použít jednorázové přihlašovací údaje k účtu, který byl zablokován.

en: Registration successful. You are now logged in.
cs: Registrace proběhla úspěšně. Nyní jste přihlášeni.

en: New user: %name (%email).
cs: Nový uživatel: %name (%email).

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
cs: Použitému jednorázovému přihlašovacímu odkazu již vypršela platnost. Požádejte, prosím, o nový pomocí formuláře níže.

en: This login can be used only once.
cs: Toto přihlášení lze použít jen jednou.

en: You have tried to use a one-time login link which has either been used or is no longer valid. Please request a new one using the form below.
cs: Použitý jednorázový přihlašovací odkaz již byl použit. Požádejte, prosím, o nový pomocí formuláře níže.

en: The label for this field that will be displayed to end users if the style requires it.
cs: Název pole, který se zobrazí uživateli, pokud to styl vyžaduje.

en: <p>You must add some additional fields to this display before using this field. These fields may be marked as <em>Exclude from display</em> if you prefer. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
cs: <p>Před použitím tohoto pole je třeba do zobrazení přidat některé z dalších polí. Pokud chcete, můžete pole skrýt zaškrtnutím volby <em>Vynechat ze zobrazení (Exclude from display)</em>. Kvůli pořadí vykreslování nelze použít pole, která jsou v pořadí až za polem, se kterým právě pracujete. Jestliže potřebujete použít pole, které není v seznamu, změnte pořadí polí.</p>

en: <p>The following substitution patterns are available for this display. Use the pattern shown on the left to display the value indicated on the right. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
cs: <p>Pro toto zobrazení jsou k dispozici následující nahrazovací vzory. Pro zobrazení hodnoty na pravé straně použijte odpovídající vzor na levé straně. Kvůli pořadí vykreslování nelze použít pole, která jsou v pořadí až za polem, se kterým právě pracujete. Jestliže potřebujete pole, které není v seznamu, změňte pořadí polí.</p>

en: Fieldset
cs: Sada polí

en: The specified title is already in use.
cs: Zadaný titulek se již používá.

en: The field has been created.
cs: Pole bylo vytvořeno.

en: Edit field
cs: Upravit pole

en: Delete field
cs: Smazat pole

en: @argument title
cs: @argument nadpis

en: @argument input
cs: @argument vstup

en: Define the text to use for the link title. You can use replacement tokens to insert any existing field output.
cs: Definujte text pro název odkazu. Pro vložení výstupů existujících polí můžete využít tokeny.

en: Another user (%other_user) is already logged into the site on this computer, but you tried to use a one-time link for user %resetting_user. Please <a href="!logout">logout</a> and try using the link again.
cs: Byl použit jednorázový odkaz pro reset hesla uživatele %resetting_user, ale jiný uživatel (%other_user) je již přihlášen na web z tohoto počítače. Prosím <a href="!logout">odhlašte se</a> a zkuste použít odkaz znovu.

en: The one-time login link you clicked is invalid.
cs: Odkaz na jednorázové přihlášení je neplatný.

en: Delete field.
cs: Smazat pole.
