Janrain Engage (formerly RPX) (7.x-2.1-rc1) - en to mg translation catalogue (16 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Save configuration
mg: Tehirizo ny fanovana

en: Reset to defaults
mg: Avereno hatramin'ny voalohany

en: delete
mg: fafao

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: List
mg: Lisitra

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Description
mg: Andinindininy

en: User
mg: Mpampiasa

en: Comment
mg: Heviteny

en: Medium
mg: Antonony

en: Log in
mg: Fidirana

en: Create new account
mg: Mamorona anarana vaovao
