Janrain Engage (formerly RPX) (7.x-2.1-rc1) - en to mk translation catalogue (6 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: List
mk: Листа

en: Settings
mk: Поставки

en: edit
mk: промени

en: Log in
mk: Најави ме

en: Create new account
mk: Креирање нова сметка
