Janrain Engage (formerly RPX) (7.x-2.1-rc1) - en to os translation catalogue (21 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: Reset to defaults
os: Разæдрыуæттæм раздæх

en: delete
os: схаф

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: List
os: Номхыгъд

en: Subject
os: Темæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: view
os: бакаст

en: Reset
os: Раздæрау

en: Weight
os: Уæз

en: The configuration options have been saved.
os: Амонæнтæ фыст сты.

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Field
os: Быдыр

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс

en: Path
os: Фæндаг
