Janrain Engage (formerly RPX) (7.x-2.2) - en to bs translation catalogue (34 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Reset to defaults
bs: Resetuj na defaultno

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Subject
bs: Naslov

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Weight
bs: Težina

en: The configuration options have been saved.
bs: Postavke konfiguracije su sačuvane.

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: edit
bs: izmijeni

en: Field
bs: Polje

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: The configuration options have been reset to their default values.
bs: Postavke konfiguracije su resetovane na defaultne vrijednosti.

en: Path
bs: Putanja

en: User
bs: Korisnik

en: Only site administrators can create new user accounts.
bs: Samo administratori mogu kreirati nove korisničke naloge.

en: Comment
bs: Komentar

en: Fields
bs: Polja

en: Medium
bs: Srednje

en: Arguments
bs: Argumenti

en: Replacement patterns
bs: Zamjenski obrasci

en: Create new account
bs: Kreiraj novi nalog

en: Manage fields
bs: Upravljaj poljima

en: Error saving user account.
bs: Greška pri čuvanju korisničkog računa.

en: Text to display
bs: Tekst za prikaz

en: The label for this field that will be displayed to end users if the style requires it.
bs: Oznaka za ovo polje koja će biti prikazana krajnjim korisnicima ukoliko stil to zahtjeva.

en: <p>You must add some additional fields to this display before using this field. These fields may be marked as <em>Exclude from display</em> if you prefer. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
bs: <p>Morate unijeti još neka dodatna polja za ovaj displej prije korištenja ovog polja. Ova polja mogu biti označena kao <em>Isključi iz displeja</em> ako tako želite. Obratite pažnju da zbog načina generisanja sortiranja, ne možete koristiti polja koja dođu nakon ovog polja; Ukoliko su vam potrebna polja koja nisu prikazana ovdje, ponovo organizujte redoslijed vaših polja.</p>

en: <p>The following substitution patterns are available for this display. Use the pattern shown on the left to display the value indicated on the right. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
bs: <p>Slijedeći paterni za zamjenu su raspoloživi za ovaj displej. Koristite paterne prikazane na lijevoj strani da prikažete vrijednost sa desne strane.  Obratite pažnju da zbog načina generisanja sortiranja, ne možete koristiti polja koja dođu nakon ovog polja; Ukoliko su vam potrebna polja koja nisu prikazana ovdje, ponovo organizujte redoslijed vaših polja.</p>
