Janrain Engage (formerly RPX) (7.x-2.2) - en to ka translation catalogue (29 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Reset to defaults
ka: ნაგულისხმევზე დაბრუნება

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Subject
ka: სათაური

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: view
ka: ნახვა

en: Weight
ka: წონა

en: Link
ka: ბმული

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Field
ka: ველი

en: Label
ka: სათაური

en: Path
ka: გზა

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Only site administrators can create new user accounts.
ka: მხოლოდ საიტის ადმინისტრატორებს აქვთ უფლება შექმნან ახალი მომხმარებლები.

en: Comment
ka: კომენტარი

en: Fields
ka: ველები

en: Medium
ka: საშუალო

en: Link text
ka: ბმულის ტექსტი

en: Provider
ka: პროვაიდერი

en: Arguments
ka: არგუმენტები

en: Save field
ka: ველის შენახვა

en: Manage fields
ka: ველების მართვა
