Janrain Engage (formerly RPX) (7.x-2.3-beta1) - en to kk translation catalogue (42 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Reset to defaults
kk: Қалыпқа келтіру

en: delete
kk: Өшіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: view
kk: карау

en: Reset
kk: Ысыру

en: Weight
kk: Салмағы

en: The configuration options have been saved.
kk: Конфигурация сақталды

en: Link
kk: Сілтеме

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Field
kk: Өріс

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: The configuration options have been reset to their default values.
kk: Теңшеу параметрлері әдепкі

en: Path
kk: Жол

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Only site administrators can create new user accounts.
kk: Тек басқарушылар ғана жаңа есептерді құра алады.

en: Comment
kk: Пікір

en: Fields
kk: Өрістер

en: Medium
kk: Орташа

en: Create new account
kk: Жаңа есепты құру

en: Save field
kk: Өрісті сақтау

en: Any customizations will be lost. This action cannot be undone.
kk: Барлық баптаулар жоғалып кетеді. Бұл әрекет қайтымсыз.

en: Manage fields
kk: Өрістерді басқару

en: Error saving user account.
kk: Қолданушы есебін сақтау кезінде қателің орын алды.

en: Add new field
kk: Жаңа өрісті қосу

en: The field has been updated.
kk: Өріс жаңартылды.

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
kk: Есебіңіз басқарушы растағаннан кейін тіркеледі. <br />Сәтті тіркелгеннен кейін e-mail мекенжайыңызға қажетті ақпарат жіберіледі.

en: Registration successful. You are now logged in.
kk: Тіркелу сәтті өтті. Енді жүйеге кірсеңіз болады.

en: New user: %name (%email).
kk: Жаңа пайдаланушы: %name (%email).

en: The specified title is already in use.
kk: Көрсетілген тақырып бұрыннан қолданыста.

en: The field has been created.
kk: Өріс құрылды.

en: Edit field
kk: Өрісті өндеу

en: Delete field
kk: Өрісті кетіру
