Janrain Engage (formerly RPX) (7.x-2.3-beta1) - en to ps translation catalogue (17 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Delete
ps: ړنګول

en: Subject
ps: موضوع

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Weight
ps: وزن

en: Link
ps: تړونی

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Path
ps: يونلور

en: User
ps: غړی

en: Comment
ps: تبصره

en: Medium
ps: منځنى

en: Arguments
ps: استدلالونه

en: Select
ps: غوره

en: About
ps: په اړه
