Janrain Engage (formerly RPX) (7.x-2.3-beta1) - en to sk translation catalogue (57 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Reset to defaults
sk: Znovunastaviť predvolené hodnoty

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Subject
sk: Predmet

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: view
sk: zobraziť

en: Weight
sk: Váha

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: Link
sk: Odkaz

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Field
sk: Pole

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: The configuration options have been reset to their default values.
sk: Nastavenie konfigurácie bolo znovu nastavené do predvoleného stavu.

en: Path
sk: Cesta

en: User
sk: Používateľ

en: Only site administrators can create new user accounts.
sk: Nové účty môžu vytvárať len administrátori.

en: Comment
sk: Komentár

en: Fields
sk: Polia

en: API Key
sk: API Kľúč

en: Medium
sk: Stredná

en: Provider
sk: Poskytovateľ

en: Arguments
sk: Argumenty

en: Teasers
sk: Upútavky

en: Replacement patterns
sk: Vzory pre nahradenie

en: Create new account
sk: Vytvoriť nový účet

en: Select
sk: Zvoľte

en: Save field
sk: Uložiť pole

en: Any customizations will be lost. This action cannot be undone.
sk: Všetky úpravy budú stratené. Tento krok nie je možné vrátiť späť.

en: Manage fields
sk: Spravovať polia

en: Error saving user account.
sk: Chyba pri uložení účtu používateľa.

en: Add new field
sk: Pridať nové pole

en: About
sk: Informácie o

en: Links area
sk: V oblasti pre odkazy

en: Text to display
sk: Text na zobrazenie

en: The field has been updated.
sk: Pole bolo aktualizované.

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
sk: Ďakujem, že ste požiadali o účet. Váš účet práve čaká na schválenie administrátorom stránky.<br />Zatiaľ vám bola na vašu e-mailovú adresu odoslaná uvítacia správa s detailnými pokynmi.

en: Uses
sk: Používa

en: Registration successful. You are now logged in.
sk: Úspešná registrácia. Boli ste prihlásený.

en: New user: %name (%email).
sk: Nový používateľ: %name (%email).

en: <p>You must add some additional fields to this display before using this field. These fields may be marked as <em>Exclude from display</em> if you prefer. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
sk: <p>Musíte pridať ďalšie polia pre toto zobrazenie, pred použitím tohto poľa. Ak Vám to vyhovuje, tieto polia môžu byť označené ako <em>Vylúčiť zo zobrazenia</em>. Pozor nato, že kvôli  poradiu vykresľovania nemôžete použiť polia, ktoré nasledujú po tomto poli; ak potrebujete pole, ktoré sa tu nenachádza, preusporiadajte Vaše polia.</p>

en: <p>The following substitution patterns are available for this display. Use the pattern shown on the left to display the value indicated on the right. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
sk: <p>Nasledujúce vzory nahradzovania sú dostupné pre toto zobrazenie. Použite vzor naľavo na zobrazenie hodnoty nachádzajúcej sa napravo. Pozor nato, že kvôli  poradiu vykresľovania nemôžete použiť polia, ktoré nasledujú po tomto poli; ak potrebujete pole, ktoré sa tu nenachádza, preusporiadajte Vaše polia.</p>

en: The specified title is already in use.
sk: Zadaný titulok sa už používa.

en: The field has been created.
sk: Pole bolo vytvorené.

en: Edit field
sk: Upraviť pole

en: Delete field
sk: Odstrániť pole

en: Define the text to use for the link title. You can use replacement tokens to insert any existing field output.
sk: Zadajte text, ktorý bude použitý ako názov odkazu. Môžete použiť náhradné symboly na vloženie ľubovoľného existujúceho výstupu.

en: Another user (%other_user) is already logged into the site on this computer, but you tried to use a one-time link for user %resetting_user. Please <a href="!logout">logout</a> and try using the link again.
sk: Z tohto počitača je už k tomuto webu prihlásený iný používateľ  (%other_user). Pokúsili ste sa o použitie jednorazového odkazu pre používateľa %resetting_user. Prosím <a href="!logout">odhláste sa</a> a skúste znova.

en: The one-time login link you clicked is invalid.
sk: Váš jednorazový odkaz na prihlásenie je neplatný.

en: Confirm email
sk: Potvrdiť e-mail
