Janrain Engage (formerly RPX) (7.x-2.3-beta1) - en to sl translation catalogue (40 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Reset to defaults
sl: Povrni na privzeto

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Subject
sl: Zadeva

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: view
sl: pogled

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Weight
sl: Teža

en: The configuration options have been saved.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile shranjene.

en: Link
sl: Povezava

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Field
sl: Polje

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: The configuration options have been reset to their default values.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile postavljene na nihove privzete vrednosi

en: Path
sl: Pot

en: User
sl: Uporabnik

en: Only site administrators can create new user accounts.
sl: Samo administratorji lahko ustvarjajo nove uporabniške račune.

en: Comment
sl: Komentar

en: Medium
sl: Srednja

en: Create new account
sl: Ustvari nov račun

en: Save field
sl: Shrani polje

en: Manage fields
sl: Upravljanje polj

en: Add new field
sl: dodaj novo polje

en: About
sl: O modulu

en: The field has been updated.
sl: Nastavitve bloka so bile posodobljene.

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
sl: Za zahtevo se vam zahvaljujemo. Vaš račun trenutno čaka na administratorjevo odobritev.<br />Po e-pošti vam je bilo poslano pozdravno sporočilo z nadaljnimi navodili.

en: Uses
sl: Uporablja

en: Registration successful. You are now logged in.
sl: Registracija je uspela. Sedaj ste prijavljeni.

en: New user: %name (%email).
sl: Nov uporabnik: %name (%email).

en: The field has been created.
sl: Nova vloga je bila dodana.

en: Edit field
sl: uredi polje

en: Delete field
sl: izbriši polje
