Janrain Engage (formerly RPX) (7.x-2.3-beta2) - en to et translation catalogue (54 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Reset to defaults
et: Taasta vaikeseaded

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Subject
et: Teema

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: view
et: näita

en: Reset
et: Tühista

en: Weight
et: Kaal

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Field
et: Väli

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: The configuration options have been reset to their default values.
et: Seadistus väärtused on algväärtustatud.

en: Path
et: Tee

en: User
et: Kasutaja

en: Only site administrators can create new user accounts.
et: Ainult saidi administraatorid võivad uusi kontosid luua.

en: Comment
et: Kommentaar

en: Fields
et: Väljad

en: Medium
et: Keskmine

en: Provider
et: Teenusepakkuja

en: Arguments
et: Argumendid

en: share
et: jaga

en: Replacement patterns
et: Asendusmustrid

en: Create new account
et: Registreeru

en: Select
et: Vali

en: Save field
et: Salvesta väli

en: Any customizations will be lost. This action cannot be undone.
et: Kõik kohandused kaovad. Tegevust pole võimalik tagasi võtta.

en: Manage fields
et: Väljade haldus

en: Error saving user account.
et: Viga kasutajakonto salvestamisel.

en: Add new field
et: Lisa uus väli

en: About
et: Programmist

en: Text to display
et: Kuvatav tekst

en: The field has been updated.
et: Väli on uuendatud.

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
et: Täname sind uue konto loomise eest. Sinu konto ootab saidi administraatori heakskiitu.<br />Seniks saadeti sinu meiliaadressile tervitussõnum edasiste juhistega.

en: Uses
et: Kasutab

en: Registration successful. You are now logged in.
et: Registreerimine õnnestus. Oled nüüd sisse logitud.

en: New user: %name (%email).
et: Uus kasutaja: %name (%email).

en: The specified title is already in use.
et: Valitud pealkiri on juba kasutuses.

en: The field has been created.
et: Väli on loodud.

en: Edit field
et: Muuda välja

en: Delete field
et: Kustuta väli

en: @argument title
et: @argument pealkiri

en: @argument input
et: @argument sisend

en: Another user (%other_user) is already logged into the site on this computer, but you tried to use a one-time link for user %resetting_user. Please <a href="!logout">logout</a> and try using the link again.
et: Teine kasutaja (%other_user) on sellest arvutist juba sellele saidile sisse loginud, aga sa püüdsid kasutada ühekordset linki kasutajana %resetting_user sisse logimiseks. Palun <a href="!logout">logi välja</a> ja proovi selle lingi abil uuesti siseneda.

en: The one-time login link you clicked is invalid.
et: Sinu poolt kasutatud ühekordne sisselogimisviide ei ole korrektne.

en: Delete field.
et: Kustuta väli.
