Janrain Engage (formerly RPX) (7.x-2.3-beta2) - en to fa translation catalogue (59 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Reset to defaults
fa: بازنشاندن به پیش‌فرض

en: delete
fa: حذف

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Subject
fa: موضوع

en: Cancel
fa: لغو

en: Description
fa: شرح

en: view
fa: مشاهده

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Weight
fa: وزن

en: The configuration options have been saved.
fa: تنظیمات ذخیره شدند.

en: Link
fa: پیوند

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: edit
fa: ویرایش

en: Field
fa: فیلد

en: Label
fa: برچسب

en: Save
fa: ذخیره

en: The configuration options have been reset to their default values.
fa: گزینه‌های پیکربندی به مقادیر پیش‌فرض‌شان بازنشانی شدند.

en: Path
fa: مسیر

en: User
fa: کاربر

en: Only site administrators can create new user accounts.
fa: فقط مدیران سایت می‌توانند حساب های کاربری جدید بسازند.

en: Comment
fa: دیدگاه

en: Fields
fa: فیلدها

en: Medium
fa: متوسط

en: Provider
fa: ارائه‌دهنده

en: Arguments
fa: آرگومان‌ها

en: Replacement patterns
fa: الگوهای جایگزینی

en: Create new account
fa: ایجاد حساب جدید

en: Select
fa: انتخاب

en: Save field
fa: ذخیره فیلد

en: Any customizations will be lost. This action cannot be undone.
fa: تمام سفارشی‌سازی‌ها از بین خواهند رفت. این عمل غیر قابل بازگشت است.

en: Manage fields
fa: اداره فیلد‌ها

en: Error saving user account.
fa: خطا در ذخیره حساب کاربری.

en: Add new field
fa: افزودن فیلد جدید

en: About
fa: درباره

en: Text to display
fa: متن قابل نمایش

en: The field has been updated.
fa: فیلد به‌روز شده است.

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
fa: از شما برای درخواست حساب متشکریم. حساب شما در حال حاضر منتظر موافقت مدیریت است. در ضمن یک پیغام خوشامدگویی با دستورالعمل بعدی به نشانی پست الکترونیک شما ارسال شد.

en: Uses
fa: استفاده‌ها

en: Registration successful. You are now logged in.
fa: ثبت نام با موفقیت انجام شد. شما اکنون وارد سایت شده‌اید.

en: New user: %name (%email).
fa: کاربر جدید: %name (%email).

en: The label for this field that will be displayed to end users if the style requires it.
fa: برچسب برای این فیلد که در صورت الزام قالب، به کاربران نهایی نمایش داده می‌شود.

en: <p>You must add some additional fields to this display before using this field. These fields may be marked as <em>Exclude from display</em> if you prefer. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
fa: <p>شما بایستی پیش از استفاده از این فیلد، تعدادی فیلد دیگر اضافه نمایید. این فیلدها اگر مایل باشید، به صورت <em>حذف از نمایش</em> نشان‌گذاری می‌شوند. دقت کنید که به علت ترتیب آماده‌سازی، نمی‌توانید از فیلدهایی که پس از این فیلد می‌آیند استفاده کنید؛ اگر به فیلدی نیاز دارید که در اینجا لیست نشده است، فیلدهای خود را جابه‌جا کنید.</p>

en: <p>The following substitution patterns are available for this display. Use the pattern shown on the left to display the value indicated on the right. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
fa: <p>الگوهای جایگزینی زیر برای این نمایش در دسترس هستند. از الگوی نمایش داده در سمت چب برای نمایش مقدار مشخص شده در سمت راست استفاده کنید. دقت کنید که به علت ترتیب آماده‌سازی، نمی‌توانید از فیلدهایی که پس از این فیلد می‌آیند استفاده کنید؛ اگر به فیلدی نیاز دارید که در اینجا لیست نشده است، فیلدهای خود را جابه‌جا کنید.</p>

en: Fieldset
fa: مجموعه فیلد

en: The specified title is already in use.
fa: عنوان تعیین شده درحال حاضر استفاده می‌شود.

en: The field has been created.
fa: فیلد ساخته شد.

en: Edit field
fa: ویرایش فیلد

en: Delete field
fa: حذف فیلد

en: Custom destination
fa: مقصد سفارشی

en: @argument title
fa: عنوان @argument

en: Define the text to use for the link title. You can use replacement tokens to insert any existing field output.
fa: متن مورد استفاده برای عنوان پیوند را تعریف کنید. شما می‌توانید از توکن‌های جایگزینی برای درج فیلدهای خروجی موجود استفاده کنید.

en: Another user (%other_user) is already logged into the site on this computer, but you tried to use a one-time link for user %resetting_user. Please <a href="!logout">logout</a> and try using the link again.
fa: یک کاربر دیگر (%other_user) از این رایانه وارد سایت شده است، اما شما اقدام به استفاده از یک پیوند یک‌بار مصرف برای کاربر %resetting_user نمودید. لطفا <a href="!logout">خارج شوید</a> و دوباره اقدام به استفاده از پیوند نمایید.

en: The one-time login link you clicked is invalid.
fa: پیوند ورود یکبار مصرفی که شما وارد نموده‌اید غیر معتبر است.

en: If non-empty, users will be forwared to the given url. You can use replacement tokens to insert any existing field output.
fa: اگر چیزی وارد نمایید، کاربران به آدرس تعیین شده هدایت می‌شوند. شما می‌تواند از توکن‌های جایگزین برای درج فیلدهای خروجی موجود استفاده کنید.
