Janrain Engage (formerly RPX) (7.x-2.3-beta2) - en to ht translation catalogue (8 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Operations
ht: Operasyon

en: Subject
ht: Sijè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: User
ht: Itilizatè

en: Comment
ht: Komantè
