Janrain Engage (formerly RPX) (7.x-2.3-beta2) - en to lo translation catalogue (6 entries)

en: delete
lo: ລຶບ

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: Medium
lo: ກາງ

en: Create new account
lo: ລົງທະບຽນໃໝ່
