Janrain Engage (formerly RPX) (7.x-2.3-beta2) - en to se translation catalogue (13 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: delete
se: sihko

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Name
se: Namma

en: edit
se: rievdda

en: Field
se: Gieddi

en: Save
se: Vurke

en: User
se: Geavaheaddji

en: Fields
se: Giettit

en: About
se: Birra
