Janrain Engage (formerly RPX) (7.x-2.3-beta2) - en to sq translation catalogue (36 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Reset to defaults
sq: Kthe në vlerat e prezgjedhura

en: delete
sq: fshij

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Subject
sq: Subjekti

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: view
sq: shfaq

en: Reset
sq: Rifillo

en: Weight
sq: Pesha

en: The configuration options have been saved.
sq: Opsionet e konfigurimit u ruajtën.

en: Link
sq: Lidhje

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: Save
sq: Ruaj

en: The configuration options have been reset to their default values.
sq: Opsionet e konfigurimit u kthyen në vlerat e tyre të prezgjedhura.

en: Path
sq: Pozicioni

en: User
sq: Përdoruesi

en: Only site administrators can create new user accounts.
sq: Vetëm administratori i sitit mund të krijojë profile të rinj përdoruesish.

en: Comment
sq: Komenti

en: Medium
sq: Mesatar

en: Create new account
sq: Krijo një profil të ri

en: Save field
sq: Ruaj fushën

en: Any customizations will be lost. This action cannot be undone.
sq: Çdo personalizim do të humbasë. Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Error saving user account.
sq: Gabim gjatë ruajtjes së profilit të përdoruesit.

en: Add new field
sq: Shto një fushë të re

en: About
sq: Informacione

en: The field has been updated.
sq: Fusha u rifreskua.

en: The specified title is already in use.
sq: Titulli i përcaktuar është rregullisht në përdorim.

en: The field has been created.
sq: Fusha u krijua.

en: Edit field
sq: Ndrysho fushën

en: Delete field
sq: Elemino fushën
