Janrain Engage (formerly RPX) (7.x-2.3-beta3) - en to ky translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
ky: Конфигурацияны сактоо

en: delete
ky: өчүр

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: view
ky: көрүү

en: Weight
ky: Салмагы

en: edit
ky: түзөт

en: Save
ky: Сактоо
