Janrain Engage (formerly RPX) (7.x-2.3) - en to af translation catalogue (34 entries)

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Reset to defaults
af: Herstel na verstekwaardes

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Subject
af: Onderwerp

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: view
af: bekyk

en: Reset
af: Herstel

en: Weight
af: Gewig

en: The configuration options have been saved.
af: Die konfigurasie-opsies is gestoor.

en: Link
af: Skakel

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Save
af: Stoor

en: The configuration options have been reset to their default values.
af: Die konfigurasie-opsies is herstel na hulle verstekwaardes.

en: Path
af: Pad

en: User
af: Gebruiker

en: Only site administrators can create new user accounts.
af: Slegs bladsy administrateurs kan nuwe profiele skep.

en: Comment
af: Kommentaar

en: Create new account
af: Skep nuwe rekening

en: Save field
af: Stoor veld

en: Any customizations will be lost. This action cannot be undone.
af: Enige veranderinge sal verlore wees. Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Add new field
af: Voeg nuwe veld by

en: The field has been updated.
af: Die veld is opgedateer.

en: New user: %name (%email).
af: Nuwe gebruiker: %name (%email).

en: The specified title is already in use.
af: Die gespesifiseerde titel is alreeds in gebruik.

en: The field has been created.
af: Die veld is geskep.

en: Edit field
af: Wysig veld

en: Delete field
af: Skrap veld
