Janrain Engage (formerly RPX) (7.x-2.3) - en to bn translation catalogue (24 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Body
bn: কাঠামো

en: Save configuration
bn: কনফিগারেশন সংরক্ষণ কর

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Subject
bn: বিষয়

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Description
bn: বিবরণ

en: view
bn: প্রদর্শন

en: Weight
bn: ভর

en: The configuration options have been saved.
bn: কনফিগারেশন সংক্রান্ত অপশন সংরক্ষিত হয়েছে।

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Comment
bn: মন্তব্য

en: Fields
bn: ফিল্ড

en: Medium
bn: মাঝারি

en: Create new account
bn: নতুন একাউন্ট তৈরি করুন

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Uses
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
