Janrain Engage (formerly RPX) (7.x-2.3) - en to mn translation catalogue (32 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Reset to defaults
mn: Анхны утганд буцаах

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: view
mn: харах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Weight
mn: Жин

en: The configuration options have been saved.
mn: Тохиргоо хадгалагдлаа.

en: Link
mn: Холбоос

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Field
mn: Талбар

en: Save
mn: Хадгалах

en: The configuration options have been reset to their default values.
mn: Тохиргооны сонголтууд үндсэн утгуудаараа дахин шинэчлэгдлээ.

en: Path
mn: Зам

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Only site administrators can create new user accounts.
mn: Зөвхөн сайтын админ шинэ хэрэглэгч үүсгэж чадна.

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл

en: Medium
mn: Дундаж

en: Create new account
mn: Бүртгүүлэх

en: Save field
mn: Талбарыг хадгалах.

en: Error saving user account.
mn: Хэрэглэгчийн бүртгэлийг хадгалахад алдаа гарлаа.

en: Add new field
mn: Шинээр талбар нэмэх

en: Edit field
mn: Талбарыг өөрчлөх

en: Delete field
mn: Талбарыг устгах
