Janrain Engage (formerly RPX) (7.x-2.4) - en to be translation catalogue (52 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Reset to defaults
be: Вярнуцца да прадвызначаных наладак

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Subject
be: Тэма

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: view
be: глядзець

en: Reset
be: Скінуць

en: Weight
be: Вага

en: The configuration options have been saved.
be: Абраныя налады захованыя.

en: Link
be: Спасылка

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Field
be: Поле

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: The configuration options have been reset to their default values.
be: Налады канфігурацыі былі вернутыя да прадвызначаных

en: Path
be: Сцежка

en: User
be: Карыстальнік

en: Only site administrators can create new user accounts.
be: Толькі адміністратары сайта могуць стварыць новыя акаўнты.

en: Comment
be: Каментар

en: Fields
be: Палі

en: API Key
be: Ключ API

en: Medium
be: Сярэдні

en: Provider
be: Пастаўшчык

en: Arguments
be: Аргументы

en: Replacement patterns
be: Замена шаблонаў

en: Create new account
be: Стварыць новы рахунак

en: Select
be: Выбраць

en: Save field
be: Захаваць поле

en: Any customizations will be lost. This action cannot be undone.
be: Усе змены будуць скасаваныя. Гэтая дзеянне адкаціць немагчыма.

en: Manage fields
be: Кіраваць палямі

en: Error saving user account.
be: Не атрымалася захаваць акаўнт карыстальніка.

en: Add new field
be: Дадаць новае поле

en: About
be: Аб

en: Text to display
be: Паказваць тэкст

en: The field has been updated.
be: Поле абноўленае.

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
be: Дзякуй за рэгістрацыю. Ваш рахунак чакае разгляду адміністратарам сайта.<br />Вам высланы ліст з далейшымі інструкцыямі па эл. пошце на ваш адрас.

en: Uses
be: Выкарыстанне

en: Registration successful. You are now logged in.
be: Рэгістрацыя паспяховая. Вы ўвайшлі ў свой рахунак.

en: New user: %name (%email).
be: Новы карыстальнік: %name (%email)

en: The specified title is already in use.
be: Прапанаваны загаловак ужо выкарыстоўваецца.

en: The field has been created.
be: Поле створанае.

en: Edit field
be: Рэдагаваць поле

en: Delete field
be: Выдаліць поле

en: Another user (%other_user) is already logged into the site on this computer, but you tried to use a one-time link for user %resetting_user. Please <a href="!logout">logout</a> and try using the link again.
be: Іншы карыстальнік (%other_user) ужо залагаваны ў сайце з гэтага кампутара але вы спрабавалі выкарыстаць адначасова спасылку для карыстальніка %resetting_user. Калі ласка <a href="!logout">выйдзіце</a> і паспрабуйце скарыстаць спасылку зноў.

en: The one-time login link you clicked is invalid.
be: Аднаразовая спасылка для ўваходу, якую вы націснулі, не дзейнічае.
