Janrain Engage (formerly RPX) (7.x-2.4) - en to ca translation catalogue (61 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Reset to defaults
ca: Reinicialitza als valors predeterminats

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Subject
ca: Assumpte

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: view
ca: mostra

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Weight
ca: Pes

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: Link
ca: Enllaç

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Field
ca: Camp

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: The configuration options have been reset to their default values.
ca: S'han establert les opcions de configuració als seus valors predeterminats.

en: Path
ca: Camí

en: User
ca: Usuari

en: Only site administrators can create new user accounts.
ca: Només els administradors del sistema poden crear nous comptes d'usuari.

en: Comment
ca: Comentari

en: Fields
ca: Camps

en: Medium
ca: Mitjana

en: Provider
ca: Proveïdor

en: Arguments
ca: Paràmetres

en: Replacement patterns
ca: Patrons de reemplaçament

en: Create new account
ca: Crea un compte nou

en: Content title
ca: Títol del contingut

en: Thank you for confirming your email address.
ca: Gràcies per confirmar la vostra adreça de correu electrònic.

en: Select
ca: Seleccioneu

en: Save field
ca: Desa el camp

en: Any customizations will be lost. This action cannot be undone.
ca: Qualsevol personalització es perdrà. Aquesta acció no es pot desfer.

en: Manage fields
ca: Administra els camps

en: Error saving user account.
ca: S'ha produït un error en desar el compte d'usuari.

en: Add new field
ca: Afegeix un nou camp

en: About
ca: Detalls

en: Text to display
ca: Text a mostrar

en: The field has been updated.
ca: S'ha actualitzat el camp.

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
ca: Gràcies per demanar un compte. El vostre compte està ara pendent d'aprovació per l'administrador del lloc web.<br />Mentrestant, s'ha enviat un missatge de benvinguda amb instruccions addicionals a la vostra adreça de correu electrònic.

en: Uses
ca: Usos

en: Registration successful. You are now logged in.
ca: Registre realitzat correctament. Ara ja esteu validat al sistema.

en: New user: %name (%email).
ca: Nou usuari: %name (%email).

en: Field Mapping
ca: Associació de camps

en: The label for this field that will be displayed to end users if the style requires it.
ca: L'etiqueta per aquest camp que es mostrarà als usuaris finals si l'estil la necessita.

en: <p>You must add some additional fields to this display before using this field. These fields may be marked as <em>Exclude from display</em> if you prefer. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
ca: <p>Heu d'afegir alguns camps addicionals a aquesta pantalla abans d'utilitzar aquest camp. Aquests camps es poden marcar com <em>Exclosos de la visualització</ em> si ho preferiu. Tingueu en compte que a causa de l'ordre de representació, no podeu utilitzar els camps posteriors a aquest camp; si necessiteu un camp que no apareix aquí, reorganitzeu-los</ p>.

en: <p>The following substitution patterns are available for this display. Use the pattern shown on the left to display the value indicated on the right. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
ca: <p>Els següents patrons de substitució estan disponibles per aquesta presentació. Utilitzeu els patrons que es veuen a l'esquerra per mostrar el valor indicat a la dreta. Tingueu en compte que degut a l'ordre de processament de la presentació, no podeu utilitzar camps que venen després d'aquest camp; si necessiteu un camp que no està llistat aquí, reordeneu els vostres camps.</p>

en: Fieldset
ca: Conjunt de camps

en: The specified title is already in use.
ca: El títol especificat ja està en ús.

en: The field has been created.
ca: S'ha actualitzat el camp.

en: Edit field
ca: Edita el camp

en: Delete field
ca: Suprimeix el camp

en: @argument title
ca: Títol de @argument

en: @argument input
ca: Entrada de @argument

en: Another user (%other_user) is already logged into the site on this computer, but you tried to use a one-time link for user %resetting_user. Please <a href="!logout">logout</a> and try using the link again.
ca: Un altre usuari (%other_user) ja ha iniciat sessió en aquest lloc en aquest ordinador, però has intentat utilitzar un enllaç d'un sol cop per a l'usuari %resetting_user. Si us plau <a href="!logout">tanca la sessió</a> i prova d'utilitzar l'enllaç un altre cop.

en: The one-time login link you clicked is invalid.
ca: L'enllaç d'inici de sessió d'un sol cop que heu fet clic no és vàlid.

en: Delete field.
ca: Suprimeix el camp.
