Janrain Engage (formerly RPX) (7.x-2.4) - en to eu translation catalogue (50 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Reset to defaults
eu: Berrezarri lehenespenak

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Subject
eu: Gaia

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: view
eu: ikusi

en: Reset
eu: Garbitu

en: Weight
eu: Pisua

en: The configuration options have been saved.
eu: Konfigurazio aukerak gorde dira.

en: Link
eu: Esteka

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Field
eu: Eremua

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: The configuration options have been reset to their default values.
eu: Konfigurazio aukerak lehenespenetara ezarri dira.

en: Path
eu: Bide-izena

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Only site administrators can create new user accounts.
eu: Sistemaren kudeatzaileek baino ezin dituzte erabiltzaile kontuak sortu

en: Comment
eu: Iruzkina

en: Fields
eu: Eremuak

en: Medium
eu: Ertaina

en: Provider
eu: Hornitzailea

en: Arguments
eu: Argumentuak

en: Teasers
eu: Laburpenak

en: Replacement patterns
eu: Ordezko ereduak

en: Create new account
eu: Sortu kontu berria

en: Select
eu: Aukeratu

en: Save field
eu: Gorde eremua

en: Manage fields
eu: Kudeatu eremuak

en: Error saving user account.
eu: Errorea erabiltzaile kontua gordetzean.

en: Add new field
eu: Gehitu eremu berria

en: About
eu: (r)i buruz

en: Text to display
eu: Begiztatzeko textua

en: The field has been updated.
eu: Eremua eguneratu da.

en: Uses
eu: Erabilerak

en: Registration successful. You are now logged in.
eu: Erregistro arrakastatsua. Zure saioa hasi da.

en: New user: %name (%email).
eu: Erabiltzaile berria: %name (%email).

en: The specified title is already in use.
eu: Emandako izenburua dagoeneko erabiltzen da.

en: The field has been created.
eu: Eremua sortu da.

en: Edit field
eu: Editatu eremua

en: Delete field
eu: Ezabatu eremua

en: @argument title
eu: @argument izenburua

en: Delete field.
eu: Eremua ezabatu.
