Janrain Engage (formerly RPX) (7.x-2.4) - en to he translation catalogue (51 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Reset to defaults
he: חזרה להגדרות ברירת המחדל

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Subject
he: נושא

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: view
he: צפיה

en: Reset
he: איתחול

en: Weight
he: משקל

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Link
he: קישור

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Field
he: שדה

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: The configuration options have been reset to their default values.
he: אפשרויות התצורה הוחזרו למצבן ההתחלתי.

en: Path
he: מיקום

en: User
he: משתמש

en: Only site administrators can create new user accounts.
he: רק מנהלי האתר יכולים לצרף חברים חדשים לאתר.

en: Comment
he: תגובה

en: Fields
he: שדות

en: Medium
he: בינוני

en: Provider
he: ספק

en: Arguments
he: ארגומנטים

en: Replacement patterns
he: דפוסי החלפה

en: Create new account
he: הצטרפות

en: Content title
he: כותרת התוכן

en: Select
he: בחר

en: Save field
he: שמירת שדה

en: Any customizations will be lost. This action cannot be undone.
he: כל השינויים ימחקו. הפעולה אינה הפיכה.

en: Manage fields
he: ניהול שדות

en: Error saving user account.
he: שגיאה בשמירת חשבון המשתמש.

en: Add new field
he: הוספת שדה חדש

en: About
he: אודות

en: Text to display
he: טקסט לתצוגה

en: The field has been updated.
he: השדה עודכן.

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
he: תודה על בקשתך לפתיחת חשבון. החשבון שלך כרגע ממתין לאישור אצל מנהל האתר.<br />בינתיים, הודעה ראשונית וכן הוראות נוספות נשלחו לכתובת הדוא"ל שציינת.

en: Uses
he: שימושים

en: Registration successful. You are now logged in.
he: ההרשמה הסתיימה בהצלחה ונכנסת לאתר.

en: New user: %name (%email).
he: משתמש חדש: %name (%email).

en: The specified title is already in use.
he: הכותרת שהוזנה כבר קיימת במערכת.

en: The field has been created.
he: השדה החדש נוצר.

en: Edit field
he: עריכת שדה

en: Delete field
he: מחיקת שדה

en: Delete field.
he: מחיקת שדה.
