Janrain Engage (formerly RPX) (7.x-2.4) - en to hr translation catalogue (51 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Reset to defaults
hr: Povrat na zadane postavke

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Subject
hr: Naziv

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: view
hr: prikaz

en: Reset
hr: Poništi

en: Weight
hr: Težina

en: The configuration options have been saved.
hr: Postavke spremljene.

en: Link
hr: Poveznica

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: Field
hr: Polje

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: The configuration options have been reset to their default values.
hr: Postavke konfiguracije vraćene na zadane vrijednosti.

en: Path
hr: Putanja

en: User
hr: Korisnik

en: Only site administrators can create new user accounts.
hr: Samo administator lokacije može otvarati nove korisničke račune.

en: Comment
hr: Komentar

en: Fields
hr: Polja

en: Medium
hr: Srednji

en: Provider
hr: Pružatelj

en: Arguments
hr: Argumenti

en: Teasers
hr: Sažeci

en: Replacement patterns
hr: Zamjenski obrasci

en: Create new account
hr: Stvori novi račun

en: Save field
hr: Spremi polje

en: Any customizations will be lost. This action cannot be undone.
hr: Bilo kakve korisničke izmjene će biti izgubljene. Nepovratna radnja.

en: Manage fields
hr: Upravljanje poljima

en: Error saving user account.
hr: Greška prilikom spremanja korisničkog računa.

en: Add new field
hr: Dodaj novo polje

en: About
hr: Opis

en: Text to display
hr: Tekst koji će se prikazati

en: The field has been updated.
hr: Polje je osvježeno.

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
hr: Hvala na prijavi. Vaš račun čeka odobrenje administratora.<br />U međuvremenu su, na unešenu adresu e-pošte, poslane dodatne upute.

en: Uses
hr: Uporaba

en: Registration successful. You are now logged in.
hr: Registracija uspješna. Sada ste prijavljeni.

en: New user: %name (%email).
hr: Novi korisnik: %name (%email).

en: The specified title is already in use.
hr: Upisani naziv se već koristi.

en: The field has been created.
hr: Polje je stvoreno.

en: Edit field
hr: Uredi polje

en: Delete field
hr: Ukloni polje

en: Another user (%other_user) is already logged into the site on this computer, but you tried to use a one-time link for user %resetting_user. Please <a href="!logout">logout</a> and try using the link again.
hr: Drugi korisnik (%other_user) je već prijavljen na ovu lokaciju, ali vi ste već koristili jednokratnu korisničku poveznicu %resetting_user. <a href="!logout">Odjavite se</a> i probajte ponovno iskoristiti jednokratnu poveznicu.

en: The one-time login link you clicked is invalid.
hr: Poveznica jednokratne prijave koju ste koristili nije valjana.
