Janrain Engage (formerly RPX) (7.x-2.4) - en to th translation catalogue (36 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: Reset to defaults
th: กลับไปใช้ค่าเริ่มต้น

en: delete
th: ลบ

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: The configuration options have been saved.
th: บันทึกการตั้งค่าแล้ว

en: Link
th: ลิงค์

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: edit
th: แก้ไข

en: Field
th: ช่องรับข้อมูล

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Save
th: บันทึก

en: The configuration options have been reset to their default values.
th: คืนการตั้งค่ากลับเป็นค่าปริยายแล้ว

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: Only site administrators can create new user accounts.
th: ผู้ดูแลระบบเท่านั้นที่สามารถเพิ่มบัญชีผู้ใช้ได้

en: Medium
th: ปานกลาง

en: Provider
th: ผู้ให้บริการ

en: Arguments
th: ข้อโต้แย้ง

en: Create new account
th: สร้างบัญชีผู้ใช้ใหม่

en: Select
th: เลือก

en: Save field
th: บันทึกช่องรับข้อมูล

en: Any customizations will be lost. This action cannot be undone.
th: การปรับแต่งที่เคยทำไว้จะถูกลบ การกระทำนี้ไม่สามารถย้อนกลับได้

en: Manage fields
th: จัดการช่องรับข้อมูล

en: Error saving user account.
th: เกิดข้อผิดพลาดในการบันทึกข้อมูลบัญชีผู้ใช้งาน

en: Add new field
th: เพิ่มช่องรับข้อมูลใหม่

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: The field has been updated.
th: ช่องรับข้อมูลดังกล่าวถูกอัพเดทเรียบร้อยแล้ว

en: Uses
th: ใช้

en: New user: %name (%email).
th: ผู้ใช้ใหม่: %name (%email)

en: The specified title is already in use.
th: ชื่อที่ระบุถูกใช้งานไปแล้ว

en: The field has been created.
th: สร้างฟิลด์แล้ว

en: Edit field
th: แก้ไขฟิลด์

en: Delete field
th: ลบช่องรับข้อมูล
