Janrain Engage (formerly RPX) (7.x-2.5) - en to ast translation catalogue (25 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Reset to defaults
ast: Valores predefiníos

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Subject
ast: Asuntu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: view
ast: vista

en: Reset
ast: Reafitar

en: Weight
ast: Pesu

en: Link
ast: Enllaz

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: Field
ast: Campu

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: Path
ast: Camín

en: User
ast: Usuariu

en: Comment
ast: Comentariu

en: Medium
ast: Mediu

en: Create new account
ast: Facer una cuenta nueva
