Janrain Engage (formerly RPX) (7.x-2.5) - en to ne translation catalogue (27 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Reset to defaults
ne: पूर्वनिर्धारितमा रिसेट गर्नुहोस्

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Subject
ne: विषय

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: view
ne: दृश्य

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Link
ne: लिङ्क

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Path
ne: मार्ग

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Only site administrators can create new user accounts.
ne: साईट प्रशासकहरूले मात्र नयाँ प्रयोगकर्ताको खाता बनाउन सक्छन्।

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Medium
ne: माध्यम

en: Provider
ne: प्रदान गर्नेवाला

en: Create new account
ne: नयाँ खाता बनाउनुहोस्।

en: Error saving user account.
ne: प्रयोगकर्ता खाता बचत गर्दा त्रुटी भयो।
