Janrain Engage (formerly RPX) (7.x-2.6) - en to bg translation catalogue (43 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Reset to defaults
bg: Върни се към стойностите по подразбиране

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Subject
bg: Тема

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: view
bg: преглед

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Weight
bg: Тегло

en: The configuration options have been saved.
bg: Настройките са запазени.

en: Link
bg: Линк

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Field
bg: Поле

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: The configuration options have been reset to their default values.
bg: Опциите за настройка са възстановени на стойности по подразбиране.

en: Path
bg: Път

en: User
bg: Потребител

en: Only site administrators can create new user accounts.
bg: Само администраторите могат да създават потребителски акаунти.

en: Comment
bg: Коментар

en: Medium
bg: Среда

en: Replacement patterns
bg: Изрази за подмяна

en: Create new account
bg: Регистрирай се

en: Select
bg: Избери

en: Save field
bg: Записва поле

en: Any customizations will be lost. This action cannot be undone.
bg: Всякакъв вид персонализиране ще бъде загубен. Това действие не може да бъде върнато.

en: Manage fields
bg: Управление на полета

en: Error saving user account.
bg: Създаване на нов потребителски акаунт

en: Add new field
bg: Добави ново поле

en: The field has been updated.
bg: Полето беше обновено

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
bg: Благодарим за Вашата регистрация. Акаунтът ви очаква одобрение от Администратора на сайта.<br />Писмо с допълнителни инструкции е изпратено на вашия имейл адрес.

en: Registration successful. You are now logged in.
bg: Регистрацията е успешна. Вие вече сте идентифициран.

en: New user: %name (%email).
bg: Нов потребител: %name (%email).

en: The specified title is already in use.
bg: Това заглавие вече се използва

en: The field has been created.
bg: Полето беше създадено

en: Edit field
bg: Редактиране на поле

en: Delete field
bg: Изтриване на поле
