Janrain Engage (formerly RPX) (7.x-2.6) - en to ug translation catalogue (24 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: Reset to defaults
ug: سۈكۈت لايىھەگە قايتۇرۇش

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: view
ug: كۆرۇش

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: The configuration options have been saved.
ug: تەڭشەشلەر ساقلاندى.

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Comment
ug: ئىنكاس

en: Medium
ug: ئوتتۇراھال

en: Create new account
ug: ئەزالىققا تىزىملىنىش

en: Manage fields
ug: field نى تەڭشەش

en: About
ug: ھەققىدە

en: Uses
ug: ئىشلىتىش

en: Registration successful. You are now logged in.
ug: تىزىملىنىش مۇۋەپپىقىيەتلىك بولدى. ھازىر تور بېكەتكە كىرىۋاتىسىز.
