Janrain Engage (formerly RPX) (7.x-2.3-beta3) - en to gl translation catalogue (57 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Reset to defaults
gl: Restaurar cos valores predeterminados

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Subject
gl: Asunto

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: view
gl: vista

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Weight
gl: Peso

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: Link
gl: Ligazón

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Field
gl: Campo

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: The configuration options have been reset to their default values.
gl: As opcións de configuración foron restabelecidas aos seus valores predeterminados.

en: Path
gl: Ruta

en: User
gl: Usuario/a

en: Only site administrators can create new user accounts.
gl: Só os administradores do sitio poden crear novas contas de usuario.

en: Comment
gl: Comentario

en: Fields
gl: Campos

en: Medium
gl: Medio

en: Provider
gl: Proveedor

en: Arguments
gl: Argumentos

en: Replacement patterns
gl: Patróns de reemplazo

en: Create new account
gl: Crear nova conta

en: Select
gl: Selección múltiple

en: Save field
gl: Gardar o campo

en: Any customizations will be lost. This action cannot be undone.
gl: Perderanse as personalizacións. Esta acción non se pode desfacer.

en: Manage fields
gl: Administrar campos

en: Error saving user account.
gl: Erro ó gardar a conta de usuario.

en: Add new field
gl: Engadir novo campo

en: About
gl: Información

en: Links area
gl: Zona de ligazóns

en: Text to display
gl: Texto a amosar

en: The field has been updated.
gl: Actualizouse o campo.

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
gl: Grazas por solicitar unha conta de usuario. Actualmente a súa conta está pendente de autorización polo administrador do sitio.<br />Mentres se autoriza, enviouse á súa dirección de correo unha mensaxe de bienvenida con instrucións adicionais.

en: Uses
gl: Usos

en: Registration successful. You are now logged in.
gl: O rexistro produciuse con éxito. Xa iniciaches a sesión.

en: New user: %name (%email).
gl: Novo usuario: %name %email.

en: <p>You must add some additional fields to this display before using this field. These fields may be marked as <em>Exclude from display</em> if you prefer. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
gl: <p>Debe engadir algúns campos adicionais a esta presentación antes de usar este campo. Estes campos pódense marcar con <em>Excluír de a presentación</em> si prefíreo. Teña en conta que debido á orde de construción, non pode usar campos logo deste campo. Si necesita un campo non listado aquí, reordene os seus campos.</p>

en: Fieldset
gl: Conxunto de campos

en: The specified title is already in use.
gl: O título especificado xa está sendo usado.

en: The field has been created.
gl: Creouse o campo.

en: Edit field
gl: Editar o campo

en: Delete field
gl: Borrar o campo

en: @argument title
gl: Título de @argument

en: @argument input
gl: Entrada de @argument

en: Another user (%other_user) is already logged into the site on this computer, but you tried to use a one-time link for user %resetting_user. Please <a href="!logout">logout</a> and try using the link again.
gl: Outro usuario (%other_user) xa se identificou no sitio nesta máquina, pero vostede intentou usar un enlace de inicio de sesión para o usuario %resetting_user. Por favor, <a href="!logout">peche sesión</a> e intente usar o enlace de nuevo.

en: The one-time login link you clicked is invalid.
gl: A ligazón de inicio de sesión dun só uso que premeunon é válido.

en: Delete field.
gl: Eliminar campo.
