Janrain Engage (formerly RPX) (7.x-2.3-beta2) - en to or translation catalogue (16 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Save configuration
or: ବିନ୍ୟାସକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: Reset to defaults
or: ଡିଫଲ୍ଟ ମୂଲ୍ୟ ଗୁଡିକୁ ପୁନଃସେଟ୍ କରନ୍ତୁ

en: delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Subject
or: ବିଷୟ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: view
or: ଦୃଶ୍ୟ

en: Weight
or: ଓଜନ

en: edit
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: Path
or: ପଥ

en: Create new account
or: ନୂଆ ଖାତା ଖୋଲନ୍ତୁ

en: Registration successful. You are now logged in.
or: ପଞ୍ଜିକରଣ ସଫଳ ହୋଇଛି। ଆପଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ଲଗଇନ ହୋଇଛନ୍ତି।

en: New user: %name (%email).
or: ନୂତନ ଚାଳକ: %name (%email)।
