RRD Graphical Dashboard (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Pages
ar: الصفحات

en: User
ar: المستخدم

en: System
ar: النظام

en: Blocked
ar: ممنوع

en: Locked
ar: مقفل

en: Cached
ar: مخزن في ذاكرة التخزين المؤقت
